Meble Nobonobo w Studio Mebli bowArte

Meble Nobonobo w Studio Mebli bowArte
Korpo Kategoria
Korpo Opis

Studio Mebli bowArte oferuje szeroki wybór mebli do domu, biura ale oferuje również dodatki. W sklepie można kupić takie meble jak biurka, regały, sofy lub narożniki, łóżka, stoły czy fotele, zatem można tu dostać niemal całe wyposażenie do domu. Dodatkową kategorię stanowią meble vintage, pochodzące z ubiegłego stulecia, które zostały dokładnie odnowione, ale zostało to zrobione z zachowaniem ich niepowtarzalnego stylu.

Meble w bowArte Wrocław fot.1

W salonie można dostać tylko produkty od sprawdzonych, solidnych, polskich producentów, w tym wyroby znanej firmy Nobonobo, które będą dobrej jakości, a jednocześnie piękne i unikatowe. bowArte indywidualnie podchodzi do każdego ze swoich projektów i pomaga w aranżacji wnętrz.

Meble w bowArte Wrocław fot.2

Meble, jakie można zakupić w salonie mogą wpasować się w każdy styl, a konsultanci pomogą w najlepszym wyborze, według preferencji klienta. Doskonałe uzupełnienie oferty stanowią dodatki, mogą to być drobne ozdoby lub dywany, jak i rzeczy bardziej użytkowe, takie jak lampy (wiszące lub stojące). bowArte zatem zapewnia kompleksowe wyposażenia dla każdego typu wnętrz.

Studio Mebli bowArte

Korpo strona WWW
Korpo Telefon
505036535
Korpo Siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Korpo REGON
383084129
Korpo NIP
5531630558
  • Meble Nobonobo w Studio Mebli bowArte
  • Meble Nobonobo w Studio Mebli bowArte