Firma Drzazga – meble kuchenne Wrocław

Firma Drzazga – meble kuchenne Wrocław
Korpo Kategoria
Korpo Opis

Szukając wysokiej jakości mebli, które będą nam długo służyć, warto zapoznać się z ofertą firmy Meble Drzazga. Tym, co ją wyróżnia, jest dopasowanie zamówienia do rozmiaru pomieszczenia, tak by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a także możliwości daleko idącej personalizacji. Specjaliści są w stanie doradzić najlepsze i najatrakcyjniejsze finansowo rozwiązanie.

Meble kuchenne Wrocław fot.1

W ofercie są meble do biura, kuchni, łazienki, garderoby oraz szafy, a nawet sprzęt AGD. Dzięki sporemu doświadczeniu na rynku jest możliwe uzyskanie dokładnie takiego efektu, jakiego oczekujemy, a wszystko to w stosunkowo krótkim czasie.

Meble kuchenne Wrocław fot.2

Zamówienia są realizowane na terenie całej Polski. Wykorzystywane są produkty marek takich jak Juan, Peka czy Blum. Na stronie internetowej można przejrzeć dotychczasowe realizacje oraz zapoznać się z opiniami zadowolonych Klientów. Firma otrzymała wyróżnienie Orły Stolarstwa. Jeżeli stawiasz na wysoką jakość mebli i pragniesz indywidualnego podejścia, Meble Drzazga będą dobrym wyborem.

Meble Drzazga

Korpo strona WWW
Korpo Telefon
606827777
Korpo Siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Korpo REGON
022084741
Korpo NIP
7471695643
  • Firma Drzazga – meble kuchenne Wrocław
  • Firma Drzazga – meble kuchenne Wrocław