Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa

Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa
Korpo Kategoria
Korpo Opis

Tespol sp. z o.o. to polska firma, która jest autoryzowanym przedstawicielem najlepszych producentów sprzętu kontrolno-pomiarowego, a także systemów radiokomunikacyjnych. Celem jest dostarczenie klientowi kompleksowej oferty produktów i usług z zakresu innowacyjnej aparatury kontrolno-pomiarowej, łączności i nadajników RTV. Firma związana jest z producentami za pośrednictwem wieloletnich umów serwisowych i dystrybutorskich. Wśród nich znajdują się Tektronix, Fluke, Sonel, NextSense i Dewetron.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.1

Kwalifikacje i doświadczenie inżynierów pracujących w firmie zapewniają ich indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Najwyższą jakość produktów i usług gwarantuje wprowadzony system jakości ISO 9001:2015-10 i AQAP2110:2016. Firma posiada kancelarię tajną, a także dział Ochrony Informacji Niejawnych ze względu na współpracę z wojskiem oraz państwowymi służbami ochrony.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.2

Zapewniona jest również pełna obsługa wprowadzonych i dostarczonych systemów z zakresu wsparcia technicznego, serwisu, kalibracji aparatury i szkoleń.

Tespol Sp. z o.o.

Korpo strona WWW
Korpo Telefon
717836360
Korpo Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Korpo REGON
930513685
Korpo NIP
8992410135
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa